Finanse publiczne

Strona główna » Polecane książki » Kontrola zarządcza w jednostce sektora finansów publicznych

Kontrola zarządcza w jednostce sektora finansów publicznych

Kontrola zarządcza w jednostce sektora finansów publicznych
Zamów

Cena: 188,00zł

Koszt wysyłki: 0 zł

Szkolenie na dwóch płytach DVD

W trakcie szkolenia prowadzący przedstawia pojęcie kontroli zarządczej, odpowiada na pytanie, kto i w jakim zakresie ponosi odpowiedzialność za wdrożenie kontroli zarządczej, omawia standardy kontroli zarządczej i obowiązki w zakresie tworzenia procedur kontroli oraz kwestie związane z zarządzaniem ryzykiem i odpowiedzialnością za naruszenie dyscypliny finansów publicznych w ramach kontroli zarządczej.

Zobacz zapowiedź szkolenia »

Dlaczego warto skorzystać z tej formy szkolenia?

  1. Profesjonalizm i merytoryczna dokładność – szkolenie prowadzi jeden z najlepszych ekspertów w dziedzinie kontroli zarządczej w jednostkach sektora finansów publicznych.
  2. Przystępna forma – najważniejsze elementy szkolenia przedstawione zostały za pomocą tablic, diagramów i wzorów, które pozwalają szybko zweryfikować zdobytą wiedzę.
  3. Wygoda i niezależność – nowa formuła szkolenia pozwala w każdej chwili powtórzyć dany temat, ominąć znane zagadnienie lub przerwać oglądanie w wybranym momencie i wrócić do niego
    w wolnej chwili.

Prowadzący:

Ewaryst Kowalczyk - prawnik, doktor nauk prawnych, ekspert z zakresu prawa finansów publicznych w licznych instytucjach. Wykładowca zagadnień związanych z zamówieniami publicznymi i naruszeniami w tej dziedzinie na Politechnice Poznańskiej. Doświadczony szkoleniowiec i prelegent na ogólnopolskich konferencjach. Autor opinii prawnych z zakresu odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych, a także licznych publikacji, w tym książki "Kontrola zarządcza w jednostce sektora finansów publicznych. Wzory instrukcji i procedur", którą nabyło ponad 3000 urzędów.

Wydawnictwo PRESSCOM

ul. Krakowska 29

50-424 Wrocław

71 797 28 46
71 797 28 16